Projekt: Društveni centar Novo Čiče

Korisnik je Kulturno umjetničko društvo Čiče Novo Čiče s partnerima:

1. Udruga ZAMISLI
  2. Grad Velika Gorica

Kratki opis projekta (operacije)

Sažetak

Društveni centar Novo Čiče projekt je kojim se osigurava javni prostor za službu lokalnoj zajednici, uspostavlja partnerstvo grada i organizacija civilnog društva i potiče aktivno sudjelovanje lokalne zajednice u razvoju i provedbi programa. Osigurani su uvjeti za provedbu programa folklorno-plesne radionice, tamburaške radionice, pjevačke radionice, radionica sjetve i prerade lana, informatičke radionice, tematskih radionica, okruglih stolova.

Cilj projekta je otvaranje društvenog centra Novo Čiče i nadogradnja postojećih aktivnosti KUD-a Čiče Novo Čiče

Očekivani rezultati

Kroz aktivnosti Razvoj i provedba programa društvenih centara u zajednici, odnosno programa OCD-a koji doprinose razvoju zajednice očekujemo sljedeće rezultate:

1. 24 medijske objave u lokalnim i regionalnim medijima o realizaciji aktivnosti iz Elementa 1.
  2. Izrađen i javno objavljen kalendar događanja u društvenom centru na mjesečnoj razini za vrijeme trajanja projekta.
  3. Održano 46 aktivnosti na mjesečnoj razini u društvenom centru.
  4. Izrađen program rada i financiranja nakon završetka provedbe projekta za "prostor sudjelovanja", potpisan od ovlaštenih osoba prijavitelja i partnera.
  5. Organizirano korištenje "co-working" prostora.
  6. Osnovana radna skupina.
  7. Izrađen Pravilnik o radu Društvenog centra Novo Čiče.

Kroz aktivnosti Prilagodba prostora u javnom vlasništvu za organiziranje odabranih projektnih aktivnosti iz Elementa 1 očekujemo sljedeće rezultate:

1. Adaptiran prostor za provedbu aktivnosti iz Elementa 1 te za osobe s invaliditetom.
  2. Nabavljena oprema potrebna za realizaciju aktivnosti iz Elementa 1.

Kroz aktivnosti Promidžba i vidljivost očekujemo sljedeće rezultate:

1. Izrađena web stranica projekta.
  2. Održana početna i završna konferencija.
  3. Nabavljeno 1500 komada promotivnog materijala.
  4. Izrađen rollup banner.

Kroz aktivnosti Upravljanje projektom i administracija očekujemo sljedeće rezultate:

1. Održana 24 sastanka projektnog tima. 2. Formiran projektni tim i imenovani članovi. 3. Predano 7 kvartalnih i jedno završno izvješće.

Ukupnu vrijednost projekta je 1.688.932,01 kuna, a Europska unija sufinancira 85%,

odnosno 1.435.592,21 kuna iz Europskog socijalnog fonda.

Projekt se provodi od 1.6.2020. do 1.6.2022. godine

Za više informacija slobodno kontaktirajte voditeljicu projekta, Svjetlanu Marijon; Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.