Provedba već svima poznatog projekta „Društveni centar Novo Čiče“ u drugoj je fazi tako da je predsjednik KUD-a Čiče, Stipo Duvnjak, rekao nešto više o nastavku same provedbe.

Priča o Društvenom centru Novo Čiče započela je jednom suradnjom koja traje već nešto više od četiri godine – između KUD-a Čiče, Grada Velike Gorice i udruge Zamisli iz Zagreba. Nakon dva zajednička projekta, Info centra za mlade i Volonterskog centra, krenuo je projekt Društveni centar Novo Čiče koji se sufinancira iz Europskog socijalnog fonda.

Svibanj 2021.

Tekst: Valeria Čermak

Kulturno umjetničko društvo „Čiče“ u sklopu projekta Društveni centar Novo Čiče, koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, i provodi se u partnerstvu s Udrugom Zamisli i Gradom Velikom Goricom, provelo je dvije tematske radionice: „Pisanje projekata“ i „Volontiranje za mlade“.