Srpanj 2020
P U S Č P S N
1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Kulturno umjetničko društvo Čiče iz Novog Čiča od Vladinog Ureda za udruge dobio je 1,6 milijuna kuna bespovratnih sredstava u okviru projekta Prostori sudjelovanja-razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD i lokalne zajednice.

Radovi na Vatrogasnom domu u Novom Čiču i novom projektu Edukativnog centra i Društvenog centra Novog Čiče u punom su jeku, a važnost je prepoznata u svim segmentima. Veliku pohvalu dao je i gradonačelnik Dražen Barišić. “Za Novo Čiče je ovo jedan od najbitnijih i najvažnijih projekata. Za ovaj kompleks, koji sada ide u završnu fazu uređivanja nakon nekoliko godina, zaslužan je KUD Čiče i realizator Stipo Duvnjak. Ovaj objekt će dati novu dimenziju ukupnog razvoja. Bit će poduprijet s međunarodnim novcima i dati šansu da stari objekti dobiju još veću funkciju.”

Danas, 1. lipnja 2020. godine započela je provedba projekta „Društveni centar Novo Čiče“ koji provodi KUD Čiče Novo Čiče u partnerstvu s Gradom Velikom Goricom i Udrugom ZAMISLI.

Predsjednik KUD-a Čiče Novo Čiče, Stipo Duvnjak  je 29. svibnja 2020. godine, u Palači Dverce na svečanoj dodjeli potpisao ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za njegovu provedbu.

Prepoznavši trend i potrebu intenzivnog razvoja cikloturizma, nakon usvajanja Operativnog plana razvoja cikloturizma Zagrebačke županije do 2020. godine, odlučilo se identificirati i marketinški dodatno istaknuti objekte koji nude ugostiteljske, informativne i druge turističke usluge namijenjene cikloturistima, te ih organizirati i umrežiti u integralni turistički proizvod.

Mediji o nama